Головна 01 Про нас 02 Планування 03 Відгуки 04 Блог 05 Контакти 06
укр рус eng
На главную
+38 (067) 908 77 75 +38 (050) 308 77 75
Ginger

Досить багато часу витратили на пошук нового місця для офісу.
Був ряд критеріїв, за якими підбирали. У якийсь момент опустилися руки і з'явилося відчуття повної безвиході. Важливі були: розташування (центральна частина міста); наявність адекватної парковки; презентабельність не тільки нашого окремо взятого кабінету, а того будівлі, де він знаходиться; наявність цілодобового доступу; хороша інфраструктура; нормальні відкриті відносини з орендодавцем.
У бізнес-центрі «ERA» ми вже рік. І жодного разу не пошкодували, що зробили саме цей вибір. За всіма пунктами "+"

ТОВ "Пан Пропан"

Затишні офісні приміщення, цілодобовий доступ в будівлю, чистота і діловий  підхід-це те, на підставі чого наша компанія рекомендує БЦ ERA.
З повагою, ТОВ "Пан Пропан"

СП "Полтавська газонафтова компанія"

СП "Полтавська газонафтова компанія" орендує офіс у бізнес-центрі ERA більше року. Комфортно вирішуються всі наші технічні питання організації діяльності офісу з адміністрацією центру. Приємно бачити високий рівень організації супутньої інфраструктури, необхідної для ефективної роботи офісу. Багато сервісів можна знайти виключно тут.
Висловлюємо подяку за комфорт, стабільність і миттєву комунікацію з усіх питань.

Simply Contact

Співпрацюємо з БЦ “ERA” понад три роки. За даний період не виникало жодних непорозумінь з приводу обслуговування орендованих нами офісів. Адміністрація легко йде на компроміси, створюючи максимально комфорті умови для роботи. Зручна геолокація, цінова політика доступна, зважаючи на розташування.
Постійне вдосконалення та розвиток інфраструктури приміщень та будівлі в цілому

Hilong

Міжнародна бурова компанія Hilong висловлює свою вдячність за можливість співпраці з БЦ "ERA".
Керівництво БЦ "ERA" пішло на зустріч з переїздом нашої компанії, а так само активно содейстовало нам у вирішенні всіх питань пов'язаних з переїздом. Всі недоліки і несіправності в орендованих приміщеннях були усунені в найкоротші терміни.
Дякуємо керівництву і співробітникам БЦ "ERA" за співпрацю.

Morebis

Наша історія стосунків з БЦ "Ера" налічує вже більше 7 років. Можу сказати, що за цей період у мене не виникало претензій до нашої співпраці. Керівництво та управління вкладають значні кошти в поліпшення умов, допомагають в ремонті, готові прислухатися до ініціатив з боку орендаря. Будівля перетворюється з кожним роком. Я цілком задоволений нашою співпрацею.

Фелісія

Коли ми тільки прийшли в Бізнес Центр ERA з питанням оренди, то відразу ж відчули приємну прихильність до вирішення питання! Адміністрація завжди готова підібрати зручні кабінети.
Дуже подобається, що керівники постійно думають про поліпшення умов перебування та оренди. Зроблено прекрасний ремонт! Завжди чисто!
Ще родзинкою Центру ERA є те, що можна замовити і додаткові послуги: вода, прибирання в офісах і інші.
Досить швидко реагують на проблеми, які виникають: поганий світло або згоріла лампа, починають розетки. Так само, можна розраховувати і на ремонт кабінету.
Місцезнаходження офісу дуже влаштовує наших клієнтів - центр міста, легко знайти і добиратися.
Дякуємо за приємне перебування і взаєморозуміння керівництво Бізнес Центр "ERA»

ТОВ "КОФЕІНПОЛТАВА"

Співпрацюємо з БЦ ERA вже багато років. Приємно працювати з професіоналами своєї справи. Рідко зустрінеш такий делікатне підхід до своїх клієнтів, чуйні. Радує що в будь-який час доби можуть дати зворотний зв'язок. Плюс Бізнес Центру - це повний штат співробітників, кожен з яких відповідально підходить до своєї справи.
З повагою ТОВ "КОФЕІНПОЛТАВА"

Джек бар, «Шаляпін»

На протязі шести років плідної співпраці з БЦ «ERA» керівництво та колектив компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня,яку відрізняє порядність,надійність,а також небайдуже ставлення до своєї справи.Дякуємо за професійність ,моральні та людські якості та надані консультації.Сподіваємось і в подальшому розвивати з вами взаємовигідну співпрацю.Розраховуємо й надалі на ділові і дружні відносини,що склалися ,та рекомендуємо своїм партнерам звертатися до БЦ «ERA».

Бажаємо успішного розвитку,економічної стабільності ,впевненості у своїх силах.З повагою Ресторан,караоке-бар «Шаляпін»

ТОВ «РОЗМАЙ АГРО»

Хороший бізнес-центр. Зручне місце розташування в центрі міста. Привітний персонал.
В будівлі завжди чисто. Новий ремонт.На першому поверсі є кафе, що дуже зручно.
Рекомендуємо!  

"PAVA BEAUTY"

Хочемо висловити свою подяку адміністрації офісної будівлі "Бізнес Центр Ера" де знаходитися наша компанія "PAVA BEAUTY". Яка займається професійною косметикою і курсами підвищення кваліфікації косметологів.

А також можна відзначити зручне місце розташування і ввічливість, компетентність вашого персонала.Ви надаєте широкий спектр послуг починаючи від клінінгової прибирання, і закінчуючи доставкою води в офіс, що доставляє нам величезний комфорт в роботі з Вами.

Якщо ви ще думаєте де орендувати офісне приміщення ?! Не сумнівайтеся звертайтеся за адресою ул.Котдяревского 3.

Constant Agro Business Group

Винаймаємо офіс в цьому БЦ.
Хороший ремонт приміщень. Прийнятна ціна. Привітний персонал. Чудове місце розташування.
Рекомендую

Море туров

Дуже приємний і привітний персонал! Завжди намагаються в найкоротші терміни вирішити будь-яке питання і завжди йдуть на зустріч!
Дуже зручне місце розташування, ми задоволені що вибрали саме ваш Бізнес Центр для оренди приміщення!

ТОВ "А.Дельвантеез"

Вже другий рік орендуємо офіси в бізнес-центрі «ERA». Подобається цілодобовий  доступ в будівлю, зручне розташування в самому центрі Полтави, чистота приміщень,  сучасний ремонт та  постійне оновлення, привітний персонал. Дякуючи адміністрації БЦ ЕRА  всі наші проблеми та питання оперативно вирішуються.

Рекомендуємо для співпраці БЦ «ERA» та бажаємо його колективу подальших успіхів у бізнесі.

 

PRO PHARMA

Вдячні співробітникам Бізнес Центру. Завжди готові надати будь-яку допомогу в будь-якій ситуації і цікавлять нас вопросе.Условія оренди комфортні, приміщення офісів сучасні і упорядкований !!!